Jdi na obsah Jdi na menu
 


ABOUT ME

Name : Pavel

NIckname :Rocky

Current living : Lib

Born city : Mělník

Height :174cm

Weight : 110kg OFF

Arm :52cm(my maximum)

Zde je něco krátce o mě. Narodil jsem se 24.1.1981 v Mělníku. Mělník město proslavené Karlem IV, který zde vysadil vinnou revu. Každoroční pořádání vinobraní a oslav.

Obrazekmělnický zámek

Obrazeksoutok Labe a Vltavy

Jsem rozvedený, mám skvělého syna Pavla. Doma nám to ještě zpříjemňuje malý pejsek čivava.
     Bydlím kousek od Prahy ve vesnici Libiš-Neratovice, kde je pěkný klid až na tu chemickou fabriku Spolana. Na fotce je vidět...

Obrazek

Zde žiji zatím celý můj život. Od mala mám mnoho zálib a koníčků. Rád jsem chodíval chytat ryby,dovolené na vodě, sjíždění řeky, montování aut(spíše,když jsem byl prcek tátovi šroubovákem). Různé tábory a soustředění, jízda na kole.(jarní stezka polabím).
Na základní škole jsem začínal s atletikou, kde jsem měl rád dlouhé i krátké běhy, skok do dálky, běh pres překážky,štafetu.
Později jsem zkusil hrát fotbal u kterého jsem vydržel asi jeden rok. Nebylo to nic pro mě. Jednou přišel můj táta, že viděl nábor studentů na karate Shotokan. Po příjmutí na karate se změnil můj život. Začal jsem trénovat od svých 11ti let. Trénoval jsem velmi tvrdě, karate mě tak pohltilo, že jsem začal jezdit i na závody, kde jsem měl mnoho úspěchů od výher malých krajských poharů až po mistrovství světa. Mezi mé největší vítezství patří 8x mistr České republiky, jak kata tak i kumite. Na mistrovství světa v Paříži jsem obsadil 16.místo, čož bylo velmi pěkné při velké konkurenci. Tímto bych chtěl poděkovat ještě mému trenérovi Zbyšku Petržílkovi, který mě trénoval tvrdě a důrazně. Naučil mě sebeovládání, etiku a důslednost.