Jdi na obsah Jdi na menu
 


Report z Mistrovství republiky ČR

15. 5. 2011

Mé dojmy a pocity z mistrovství.

 

Před příchodem do kulturního domu, kde se konalo mistrovství jsem udělal malý rozhovor pro server  ronnie za účasti p. Roubíka a p. Šádka , jakožto já z předešlého týdne mistr Čech. Má forma se mi nelibíla a pořád dojižděla. Tretí závody a příprava dá tělu hodně zabrat. No ale teď k celé souteži.

Na začátku chci říct, že hrůza děs, ale opravdu. Jak z organizace, tak se vším pro závodníky. Ten kdo si to vzal na starosti a přípravu byl asi totálně na mol. Všichni závodníci otráveni už po příchodu ráno do Kulturního domu, kde se konala soutěž a po oznámení,že se vše posouvá, celý časový plán už člověka vysílilo.

Další perla byla, kde se závodnící připravovali, mazali atd..bylo na chodbach, kde to moc příjemné opravdu nebylo.

Má kategorie byla jako předposlední a to únavné čekání mě opravdu nebavilo a totálně vysílilo, že když nám přišli oznámit, že nastupujeme na podium se mi už závodit nechtělo.Když říkám nechtělo, tak opravdu nechtělo, po x hodinách ležení a převalovaní a tvrdých chodbách a nedejchatelnu mi příjemně nebylo. Na to, že nástup jsme měli mít v dopoledních hodinách a na podium dorazili v nějakou 15 hodinu je opravdu už krize.

Zřejmě jsem si pokazil semifinále tím, že jsem byl vyčerpaný a nechtělo se mi z toho hnusu jaký pořadatel připravil pro nás závodit. Na podiu jsem byl jako bezduchý a žádné bojováni. Body mi to rozhodně nepřidalo.

Po skončení semifinále jsem se sebral s |Petrem a ostatními se kterými jsme přijeli odešli na oběd, kde jsem si opradu pochutnal a spravil náladu opět bojovat. Vídíte z přiložené fotografie.

 

Závěrem chci ještě napsat čím jsem si dopřál tím čím jsem si 5měsíců odtrhával od pusinky .

Na rautu jsem sebral tučné,ale dobré věcičky, chlebiček, mnam, džusičky.pak jsem si dal sendviče, pivo, zmrziliny. big mac, cheeseburger, 2x mc flurry s ovocem, jahodový shake. Mě osobně to stačilo na chutové buňky. vody atd jsem vypil ani nemluvim.

 

fotografie0394jjj.jpg

fotografie0396.jpg

Smažený syr, brambor a tatarka, poté jsem to završil velkou zmrzlinou.

Po této krásné lahůdce se mi vrátila chuŤ.

No budu stručnější na řadu na finále jsme přišli v ve 21:00h , krásné že? Po tak dlouhé době celodenní je opravdu vyčerpávajíci a unavujicí a vemte si ještě bez vody...

Na finále jsem nastoupil úplně v jiné formě než semi. Namazání a procvičení s Petrem nemá konkurenci. Bylo to famozní. I když jaksem odzávodil a jak to dopadlo...kde  přiložím pár fotek, které pořidil server ronnie.cz je vidět, že opravdu špatný nejsem, jen kde mi to brzdí nohy. Do přístího roku budou. Ale vratím se k závěru,  přisel hlavní z reprezentace p. Pešát , že se mu opravdu líbím a moc hezkou postavu , že bych se mu líbil na mistrovstí Evropy v klasické kulturistice. Chválil a sám i znova došel za Petrem Březnou a opět se zmiňoval o mě. Myslím, že je to více pozitivní věc i přesto na jaké příčce jsem skončil podle rozhočích. PO mé stránce i Petra jsem 3 přícku mít mohl. Ale nevadí je to sport, já sem sportovec, beru to sportovně.

Závěrem musím říct, že otřes organizace, hodnocení a celý průběh soutěže.

Pár fotek doplním během pár dní až je dám dohromady .

z chodby a zbytek doplňím, 

fotografie0398.jpg

fotografie0399.jpg

Závěrem chci moc poděkovat Petrovi za jeho práci a pomoc celkovou. Sám Petr je už v přípravě na podzim, takže si vyměníme role :-). Dále Tomášovi Neubauerovi, se kterým musíme nádale makat a dřít.

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky MČR- semifinále

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

onlajny

Johny,12. 7. 2013 21:55

Peknej progres

http://minihry007.cz/index.php?a=264